Ohlášky 1. neděle postní

  
 1. V postní době bude možnost zúčastnit se pobožností křížové cesty.
  • Sudice:
   • pátek přede mší svatou od 16:30
   • neděle po mši svaté, od 9:00 (mše svatá v neděli během celé doby postní v 8.00)
  • Rohov – neděle od 14 hod.
  • Třebom – neděle po mši svaté, v 11 hod.
 2. Římskokatolická farnost Bolatice Vás srdečně zve na víkendovou postní duchovní obnovu, která se uskuteční ve dnech 22.–24. 3. 2019. Přednášet bude Václav Čáp (misionář, teolog, spolupracovník a překladatel maltského kněze a exorcisty P. Eliase Velly). Téma duchovní obnovy je Projevy zlého ducha v dnešní době. Podrobný program s kontaktem pro přihlášení naleznete na plakátu.
 3. Společná pouť s farností Opava Panny Marie do Koclířova v sobotu 6. dubna 2019. Cena 340 Kč (hradí se až v autobuse). Odjezd cca v 6 hod. ráno z Rohova a Sudic (místo bude upřesněno), návrat kolem 21 hod. opět až do Rohova a Sudic. Podrobnosti na plakátku. Přihlášky za naši farnost přijímá p. Richard Švan (tel. číslo na plakátku).