Ohlášky 3. neděle velikonoční

1. Příští týden proběhne sbírka na Centrum pro rodinu na podporu prorodinných pastoračních aktivit v diecézi.
  2. Během měsíce května jsou po mši svaté každý všední den Májové pobožnosti (čtení a litanie k Panně Marie).
  3. Příští týden v neděli 12. května v 11:15 v Sudicích přijme křest Filip Stříbný a Eliška Hluchníková.
  4. Ve čtvrtek 9. května 2019 od 19 hod. se koná setkání ekonomické rady.
  5. Od 6. května budou bohoslužby v době letního času ve všední dny a sobotu v Rohově slouženy vždy v 18 hod.
  6. Od včerejšího dne bude opět v rámci projektu Otevřené chrámy až do měsíce října otevřen kostel sv. Jana Křtitele v Sudicích  (So 10–16 hod., Ne 13–17 hod.)
  7. Ve dnech 17. a 18. května bude v kostele v Sudicích i v okolí kostela a fary probíhat natáčení ČT.
  8. Poděkování všem, kteří v pátek přispěli svou pomocí při velkém úklidu kostela.
  9. Poděkování všem, kteří pomohli včera při brigádě na farní zahradě.