Ohlášky 4. neděle velikonoční

1. Dnes se koná sbírka na Centrum pro rodinu na podporu prorodinných pastoračních aktivit v diecézi.
  2. Během měsíce května Májové pobožnosti po mši svaté každý všední den (čtení a litanie k Panně Marie).
  3. Od začátku měsíce května je až do října v rámci projektu Otevřené chrámy otevřen kostel sv. Jana Křtitele v Sudicích (So 10–16 hod., Ne 13–17 hod.)
  4. Ve dnech 17. a 18. května bude v kostele v Sudicích i v okolí kostela a fary probíhat natáčení ČT. Změna bohoslužeb ve čtvrtek a pátek.
  5. V pondělí 13. května v kostele sv. Vojtěcha v Opavě se uskuteční Regionální fatimské odpoledne, které začne v 16.30 společnou modlitbou růžence. V 17 hod. bude mše svatá, celebrující kněz Mons. Pavel Dokládal.