Od 11. května bohoslužby pro 100 účastníků

Podle usnesení Vlády ČR ze dne 30. dubna bude možné od pondělí 11. května slavit mše svaté s počtem 100 účastníků.
Z toho pro naši farnost vyplývá:

• Ve všední dny a v sobotu v Rohově budou bohoslužby v obvyklém režimu (nutno myslet na hygienická opatření, viz. níže).
  • Ty, kteří se účastní bohoslužby již v sobotu večer v Rohově, prosíme, aby v neděli přenechali prostor ostatním, aby v Sudicích nebyl překročen povolený počet účastníků (vhodné je také využít možnost bohoslužby v Třebomi, aby nemuselo dojít k redukování počtu věřících na bohoslužbě nad 100 osob v neděli v Sudicích).
  • Stále platí, že i při tomto navýšení  je nutné dodržovat zpřísněná hygienická pravidla (účast v roušce, desinfekce rukou u vchodu do kostela, dvoumetrové rozestupy – mimo členy rodiny).