Ohlášky 5. neděle velikonoční

1. Od pondělí 11. května bohoslužby až do 100 účastníků
    • Ve všední dny a v sobotu v Rohově budou bohoslužby v běžném rozsahu.
    • Ti, kteří se účastní bohoslužby v sobotu večer v Rohově prosíme, aby v neděli přenechali prostor ostatním.
    • V neděli je také vhodné využít možnost bohoslužby v Třebomi, aby nedocházelo k překročení počtu 100 účastníků bohoslužby v Sudicích.

Pro všechny stále platí následující hygienická opatření:

• V bohoslužebném prostoru musí účastníci bohoslužeb dodržovat minimální rozestupy dva metry (s výjimkou členů v rámci jedné rodiny nebo jinak propojených osob).
      • Účastníci si před vstupem do kostela povinně vydezinfikují ruce.
      • Všichni účastníci bohoslužeb mají roušku vyjma okamžiku přijetí Eucharistie.
      • Vynechává se pozdravení pokoje a žehnání se svěcenou vodou.
      • do odvolání je zrušen veškerý další program ve farnostech, který́ vyžaduje shromažďování nad 15 osob.
  1. Každý všední den a v neděli v Třebomi budou vždy po mši svaté májové pobožnosti (čtení se zamyšlením a litanie k Panně Marii).
  2. Odložení prvního svatého přijímání: Původní termín 24. května byl zrušen. Náhradní termín bude projednán s rodiči na setkání 13. května v 18 hod. na faře v Sudicích.
  3. Přesunutí termínu udílení svátosti biřmování: Po projednání situace v naší farnosti s biskupstvím a vzhledem k přerušení přípravy na biřmování bylo rozhodlo o přesunutí udílení svátosti biřmování na sobotu 28. listopadu 2020 v 10 hod. Pokračování přípravy bude oznámeno na farním webu.