Pohybem pro naději hladovějícím dětem

Máte rádi jarní procházky (aktivní chůzi)? Běháte nebo rádi jezdíte na kole?

Všem dospělým i dětem nabízíme za naši farnost možnost připojit se ke společné aktivitě, jak svým pohybem od 1. do 31. 5. 2024 podpořit projekt Move for hope (Pohybem pro naději), který svou činností pomůže dětem v Etiopii (region Tigraj), kde vážný nedostatek potravin hrozí přerůst v hladomor.

Projekt zaštiťuje mezinárodní hnutí Mary’s Meals, které svými aktivitami umožňuje nejchudším dětem po celém světě jedno vydatné jídlo každý školní den.

Jak konkrétně se do aktivity zapojit?
Stačí jen pět kroků:
  1. Zaregistruj se přes online formulář pod odkazem níže do naší společné farní skupiny nebo někoho z farnosti popros, aby tě přihlásil.
  2. Za každého dospělého člena uhraď registrační poplatek 550 Kč (což je cena jídla pro 1 dítě na celý školní rok), buď online na účet farnosti přes QR kód uvedený v tomto příspěvku nebo v hotovosti v zákristii či na faře.
  3. Sportuj a kilometry si zapiš (můžeš změřit pomocí mobilu, na chytrých hodinkách nebo jen odhadnout). Každý tvůj kilometr bude proplacen díky štědrým sponzorům projektu (chůze a běh 3 Kč/km, jízda na kole 1 Kč za každý kilometr).
  4. Kilometry pak stačí nahlásit formou SMS na farní telefonní číslo 605 777 107. Pokud jsi zatrhnul v registračním formuláři možnost „chci sám doplňovat km“, zašleme ti odkaz na přístup a heslo do webové aplikace.
  5. V daný den pohybové aktivity se vždy pomodli desátek růžence na úmysly aktivit Mary’s Meals.
Odkaz: