Výlet na Ondřejník

  
V pondělí 27. 10. 2014 se 20 dětí z naší farnosti zúčastnilo výletu, který organizoval místní kněz, o. Jacek.

Vyjeli jsme ráno v 7:45 a šťastně jsme dorazili do Frýdlantu n. O., odkud jsme vyrazili na Ondřejník. Výšlap jsme zahájili krátkou modlitbou. Cesta nám rychle ubíhala, protože jsme hráli různé hry a dobře jsme se bavili. Z vrcholu Ondřejníku byl nádherný výhled na Frýdlant a okolí. Chata na Ondřejníku byla zavřená, ale nám to vůbec nevadilo, protože jsme měli výborné svačinky připravené našimi rodiči. Odpočinuli jsme si, opět jsme si zahráli nějaké hry a vydali se na zpáteční cestu.Cestou zpět jsme si málem ochočili psa, který se s námi před Frýdlantem dost neochotně loučil. Ve Frýdlantu jsme ještě naposled zamávali horám a potom už s námi vlak uháněl k našim domovům.

Domů jsme přijeli sice unavení, ale plni radosti z krásného prázdninového dne, který jsme mohli prožít s o. Jackem. Tímto mu děkujeme za čas, který nám věnoval.

František Hluchník

Fotogalerie